Procesor Intel Xeon W-2200 W-2295 (CD8069504393000)
Intel Xeon W-2200 W-2295 |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Xeon W-2200 W-2295
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Procesor serwerowy Intel Intel Xeon W-2295 procesor 3 GHz 24,75 MB | 8 068 zł |
Intel Xeon W-2295 cpu processor 18 core 3.0GHz 14 nanometer LGA 2066 | 5 620 zł |
Procesor serwerowy Intel Intel Xeon W-2295 procesor 3 GHz 24,75 MB | 8 002 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Xeon W-2200
Ceny na Intel Xeon W-2200 |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon W-2200 W-2223 | od 479 zł | 6 oferty | ||
Intel Xeon W-2200 W-2225 | od 2 640 zł | 4 oferty | ||
Intel Xeon W-2200 W-2235 | od 1 212 zł | 8 oferty | ||
Intel Xeon W-2200 W-2245 | od 2 010 zł | 8 oferty | ||
Intel Xeon W-2200 W-2255 | od 4 751 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon W-2200 W-2265 | od 3 036 zł | 7 oferty | ||
Intel Xeon W-2200 W-2275 | od 6 901 zł | 2 oferty | ||
Intel Xeon W-2200 W-2295 | od 5 620 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →