Procesor Intel Xeon W-2200 W-2265 (CD8069504393400)
Intel Xeon W-2200 W-2265 |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Xeon W-2200 W-2265
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Procesor serwerowy Intel Xeon W-2265, 3.5 GHz, 19.25 MB, OEM (CD8069504393 | 5 822 zł |
Intel Xeon W-2265 SRGSQ 3.50GHz 12-Core 19.25MB 165W LGA-2066 CPU Processo | 3 196 zł |
Intel Xeon W-2265 3.5ghz Cpu Posrebrzany 5493009 | 5 870 zł |
Intel Xeon W-2265 SRGSQ 3.50GHz 12-Core 19.25MB 165W LGA-2066 CPU Processo | 3 285 zł |
Intel Xeon W-2265 SRGSQ 3.50GHz 12-Core 19.25MB 165W LGA-2066 CPU Processo | 3 312 zł |
Intel Xeon W-2265 SRGSQ 3.50GHz 12-Core 19.25MB 165W LGA-2066 CPU Processo | 3 036 zł |
Intel Xeon W-2265 SRGSQ 3.50GHz 12-Core 19.25MB 165W LGA-2066 CPU Processo | 3 356 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Xeon W-2200
Ceny na Intel Xeon W-2200 |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon W-2200 W-2223 | od 479 zł | 6 oferty | ||
Intel Xeon W-2200 W-2225 | od 2 640 zł | 4 oferty | ||
Intel Xeon W-2200 W-2235 | od 1 212 zł | 8 oferty | ||
Intel Xeon W-2200 W-2245 | od 2 010 zł | 8 oferty | ||
Intel Xeon W-2200 W-2255 | od 4 751 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon W-2200 W-2265 | od 3 036 zł | 7 oferty | ||
Intel Xeon W-2200 W-2275 | od 6 901 zł | 2 oferty | ||
Intel Xeon W-2200 W-2295 | od 5 620 zł | 5 oferty |
Polecamy