Procesor Intel Pentium Conroe E2180
Intel Pentium Conroe E2180 |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Intel Pentium Conroe
Ceny na Intel Pentium Conroe |
---|---|---|---|---|
Intel Pentium Conroe E2180 | od 104 zł | 2 oferty | ||
Intel Pentium Conroe E2200 | od 160 zł | 1 oferta | ||
Intel Pentium Conroe E2220 | od 120 zł | 1 oferta |
Polecamy