Karta pamięci Integral UltimaPro X2 SD Class 10 UHS-II V90 128 GB (INSDX128G-280/240U2)
Integral UltimaPro X2 SDXC Class 10 UHS-II V90 128Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Integral 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Integral.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Integral UltimaPro X2 SD Class 10 UHS-II V90 128 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
INTEGRAL UltimaPro X2 SDHC/XC 280/240MB UHS-II V90 128GB | 399 zł |
Integral UltimaPro X2 SDHC 128GB Class 10 UHS-II V90 | 419 zł |
Integral UltimaPro X2 SDHC 128GB Class 10 UHS-II V90 | 419 zł |
Modyfikacje Integral UltimaPro X2 SD Class 10 UHS-II V90
Ceny na Integral UltimaPro X2 SD Class 10 UHS-II V90 |
---|---|---|---|---|
Integral UltimaPro X2 SD Class 10 UHS-II V90 32 GB | od 91 zł | 4 oferty | ||
Integral UltimaPro X2 SD Class 10 UHS-II V90 128 GB | od 399 zł | 3 oferty | ||
Integral UltimaPro X2 SD Class 10 UHS-II V90 256 GB | od 775 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →