Karta pamięci Integral UltimaPro X2 CFexpress Cinematic Type B 2.0 Card 512 GB (INCFE512G1700/1600)
Integral UltimaPro X2 CFexpress Cinematic Type B 2.0 Card 512Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Integral 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Integral.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Integral UltimaPro X2 CFexpress Cinematic Type B 2.0 Card
Ceny na Integral UltimaPro X2 CFexpress Cinematic Type B 2.0 Card |
---|---|---|---|---|
Integral UltimaPro X2 CFexpress Cinematic Type B 2.0 Card 256 GB | od 849 zł | 4 oferty | ||
Integral UltimaPro X2 CFexpress Cinematic Type B 2.0 Card 512 GB | od 941 zł | 2 oferty | ||
Integral UltimaPro X2 CFexpress Cinematic Type B 2.0 Card 1 TB | od 2 999 zł | 1 oferta | ||
Integral UltimaPro X2 CFexpress Cinematic Type B 2.0 Card 1.95 TB | od 2 999 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →