Pendrive Integral Black USB 2.0 128 GB (INFD128GBBLK)
Zdjęcia 9 |
Integral Black USB 2.0 128Gb 2022 rokUSB 2.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Integral 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Integral.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Integral Black USB 2.0
Ceny na Integral Black USB 2.0 |
---|---|---|---|---|
Integral Black USB 2.0 8 GB | od 35 zł | 1 oferta | ||
Integral Black USB 2.0 16 GB | od 21 zł | 3 oferty | ||
Integral Black USB 2.0 32 GB | od 19 zł | 4 oferty | ||
Integral Black USB 2.0 64 GB | od 31 zł | 3 oferty | ||
Integral Black USB 2.0 128 GB | od 63 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →