Wózek Inglesina Espresso
Zdjęcia 7 |
Inglesina Espresso
Konstrukcja:spacerowy
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pasy
Regulacje:oparcie, podnóżek
Szerokość podwozia:48 cm
Waga po złożeniu:7.5 kg
Model spacerowy przeznaczony dla dzieci od szóstego miesiąca życia. Wózek waży 7,5 kg i jest wyposażony w wodoodporny daszek z okienkiem i kieszenią oraz ocieplaną osłonę na nóżki i osłonę przeciwdeszczową. Pod siedzeniem znajduje się kosz na zakupy. Pokrowiec na siedzisko jest zdejmowany, co pozwala na wypranie go w odpowiednim momencie. Nachylenie oparcia spacerówki, a także wysokość rączki rodzicielskiej są regulowane. Podwozie ma tylko 48 cm szerokości, dzięki czemu model zmieści się w praktycznie każdych drzwiach. Pompowane koła o średnicy 16 cm.
Wszystkie dane techniczne
Kup Inglesina Espresso
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Inglesina AG80H0AMN wózek sportowy Espresso | 1 165 zł |
Inglesina AG80D0MRT wózek sportowy Espresso liliowy - beżowy mirtillo | 939 zł |
Inglesina AG80D0MAR wózek sportowy Espresso granatowy - beżowy marina | 945 zł |
Inglesina AG80D0EUC wózek sportowy Espresso eukalipto | 944 zł |
Inglesina AG80D0FDL samochód sportowy Espresso beżowy - kremowy | 936 zł |
Inglesina 80F0CHL samochód sportowy Espresso kompletny czerwony AG80F0CHL | 1 137 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości wózka Inglesina Espresso:
- Budka z kieszenią
PolecamyPorównaj w tabeli →