Opona letnia Infinity Enviro 215/65 R16 98H
Wybierz rozmiar opony
Infinity Enviro 215/65 R16 98H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Infinity 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Infinity.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Infinity Enviro 215/65 R16 98H
Ceny na Infinity Enviro 215/65 R16 98H |
---|---|---|---|---|
Infinity Enviro 215/65 R16 96H | od 345 zł | 2 oferty | ||
Infinity Enviro 215/65 R16 98H | od 395 zł | 1 oferta | ||
Infinity Enviro 215/65 R16 102V | od 392 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →