Opona letnia Infinity Ecomax 245/45 R18 96Y Run Flat
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Infinity Ecomax 245/45 R18 96Y Run Flat |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Infinity Ecomax 245/45 R18 96Y Run Flat
Ceny na Infinity Ecomax 245/45 R18 96Y Run Flat |
---|---|---|---|---|
Infinity Ecomax 245/45 R18 93Y | od 441 zł | 2 oferty | ||
Infinity Ecomax 245/45 R18 96Y Run Flat | od 841 zł | 1 oferta | ||
Infinity Ecomax 245/45 R18 100Y | od 935 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →