Rower Indiana X-Pulser 3.7 M 2022 frame 21
Zdjęcia 18 |
Indiana X-Pulser 3.7 M 2022 frame 21 rama 19"rama 21" |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Indiana 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Indiana.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Indiana X-Pulser 3.7 M 2022 frame 21
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower górski MTB INDIANA X-Pulser 3.7 M21 27.5 cala męski Piaskowy | 1 700 zł |
Rower górski MTB INDIANA X-Pulser 3.7 M21 27.5 cala męski Piaskowy 2423011 | 1 700 zł |
Modyfikacje Indiana X-Pulser 3.7 M 2022 frame 21
Ceny na Indiana X-Pulser 3.7 M 2022 frame 21 |
---|---|---|---|---|
Indiana X-Pulser 3.7 M 2022 frame 19 | od 1 700 zł | 3 oferty | ||
Indiana X-Pulser 3.7 M 2022 frame 21 | od 1 700 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →