Kamera Wi-Fi IMILAB Home Security Camera C20 Pro (CMSXJ56B)
Wideo 3Zdjęcia 8 |
IMILAB Home Security Camera C20 Pro |
|
Stosunkowo niedroga kamera PTZ marki IMILAB to rozwiązanie do monitoringu wewnętrznego (w mieszkaniu, biurze, sklepie itp.). Dzięki praktycznemu mocowaniu model umożliwia nie tylko montaż na biurku, ale także montaż na odwróconym suficie, co poszerza zakres zastosowania. Za wysokiej jakości wideo odpowiada tutaj matryca 3 MP ze skromnym przysłoną f/2.1, a także obiektyw 105 stopni.
Dodatkowo, specjalnie do poprawnej pracy przy braku oświetlenia, przewidziano oświetlenie podczerwienią z 4 diodami i zasięgiem do 10 metrów. Kamera monitorująca IMILAB Home Security Camera C20 Pro może transmitować wideo w rozdzielczości 2304x1296 pikseli i z częstotliwością do 30 kl./s. Obiektyw „może” niezależnie obracać się o 360 stopni w płaszczyźnie poziomej, zapewniając szerokie pokrycie, a także wykrywać ruch ludzi i zwierząt, a następnie śledzić je w polu widzenia optyki auto-drive.
Dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi można zorganizować dwukierunkową komunikację, tym samym wykorzystując model nie tylko do monitoringu wizyjnego, ale także np. jako domofon w przestrzeni biurowej. Z pozostałych układów warto podkreślić wykrywanie nie tylko ruchu, ale i dźwięku, możliwość przechowywania archiwum wideo zarówno na karcie pamięci (do 64 GB), jak iw „chmurze”. Szybka konfiguracja, alerty informacyjne i dodatkowe opcje sterowania zapewni synchronizacja z autorską aplikacją mobilną Imilab Home.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog IMILAB 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele IMILAB.
Kup IMILAB Home Security Camera C20 Pro
Wszystkie ceny 12 →Imilab C20 Pro 2K Wi-Fi Wewnętrzna kamera bezpieczeństwa kamera 360 noktow | 93 zł |
Imilab Kamera C20 Pro 360 1080p 3MP FHD MOIMIKAMBCAC20P | 93 zł |
Kamera IMILAB Home Security Camera C20 Pro | 140 zł |
Imilab C20Pro | 86 zł |