Thermobox Igloo Marine Ultra 54 (00044683)
Zdjęcia 4 |
Igloo Marine Ultra 54 |
|
Ochrona UV chroni przed promieniami słonecznymi.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Igloo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Igloo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Igloo Marine Ultra 54
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Igloo Marine Ultra lodówka turystyczna 51 l wędkarstwo kemping kolor biały | 650 zł |
Igloo Coolers Marine 51l Rigid Portable Cooler Przezroczysty | 643 zł |
IGLOO Marine Ultra Cool Box biały/szary 51 litrów IG50541 | 661 zł |
Igloo Marine Ultra Cooler biały 54 kwart import z Japonii 50297 | 655 zł |
Modyfikacje Igloo Marine Ultra 54
Ceny na Igloo Marine Ultra 54 |
---|---|---|---|---|
Igloo Marine Ultra 36 | od 457 zł | 4 oferty | ||
Igloo Marine Ultra 54 | od 643 zł | 4 oferty | ||
Igloo Marine Ultra 72 | od 1 003 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →