Bateria wodociągowa Ideal Standard Connect Air A7035AA
Zdjęcia 3 |
Ideal Standard Connect Air A7035AA |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ideal Standard 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ideal Standard.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ideal Standard Connect Air A7035AA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
IDEAL STANDARD A7035AA CONNCT AIR BATERIA WANN-NATRYSK. PODTYNK | 867 zł |
Ideal Standard Connect Air Bateria wannowo-prysznicowa podtynkowa chrom A7 | 738 zł |
Ideal Standard Connect Air Bateria wannowo-prysznicowa podtynkowa szary ma | 1 473 zł |
Ideal Standard Connect Air Bateria wannowo-prysznicowa podtynkowa srebro s | 1 550 zł |
Ideal Standard Connect Air Bateria wannowo-prysznicowa podtynkowa złoto sz | 1 544 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →