Змішувач Ideal Standard Connect Air A7035AA
Фото 3 |
Ideal Standard Connect Air A7035AA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ideal Standard 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ideal Standard.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ideal Standard Connect Air A7035AA
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
IDEAL STANDARD A7035AA CONNCT AIR BATERIA WANN-NATRYSK. PODTYNK | 867 zł |
Ideal Standard Connect Air Bateria wannowo-prysznicowa podtynkowa chrom A7 | 738 zł |
Ideal Standard Connect Air Bateria wannowo-prysznicowa podtynkowa szary ma | 1 473 zł |
Ideal Standard Connect Air Bateria wannowo-prysznicowa podtynkowa srebro s | 1 550 zł |
Ideal Standard Connect Air Bateria wannowo-prysznicowa podtynkowa złoto sz | 1 544 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →