Dysk twardy IBM Server 2.5" 81Y9670 300 GB 81Y9670
IBM 81Y9670 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog IBM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele IBM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje IBM Server 2.5" 81Y9670
Ceny na IBM Server 2.5" 81Y9670 |
---|---|---|---|---|
IBM Server 2.5" 90Y8926 146 GB 90Y8926 | od 1 148 zł | 1 oferta | ||
IBM Server 2.5" 81Y9935 300 GB | od 1 384 zł | 3 oferty | ||
IBM Server 2.5" 81Y9670 300 GB 81Y9670 | od 1 316 zł | 1 oferta | ||
IBM Server 2.5" 00W1160 600 GB | od 1 404 zł | 1 oferta | ||
IBM Server 2.5" 49Y2003 600 GB 49Y2003 | od 731 zł | 2 oferty | ||
IBM Server 2.5" 90Y8872 600 GB 90Y8872 | od 669 zł | 5 oferty | ||
IBM Server 2.5" 00W1236 900 GB 00W1236 | od 2 225 zł | 1 oferta | ||
IBM Server 2.5" 81Y9650 900 GB 81Y9650 | od 1 023 zł | 1 oferta | ||
IBM Server 2.5" 81Y9927 900 GB 81Y9927 | od 3 940 zł | 1 oferta | ||
IBM Server 2.5" 81Y9690 1 TB | od 1 322 zł | 5 oferty | ||
IBM Server 2.5" 00AD075 1.2 TB | od 1 195 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →