Pamięć RAM HyperX Fury DDR3 1x8Gb HX316LC10FB/8
Wideo 9Zdjęcia 3 |
HyperX HX316LC10FB/8 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HyperX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HyperX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HyperX Fury DDR3 1x8Gb HX316LC10FB/8
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston HyperX FURY 8GB DDR3L PC3L-12800 1600MHz HX316LC10FB/8 Desktop Me | 160 zł |
Kingston HyperX FURY 16GB 2x 8GB DDR3L-1600 PC3-12800 HX316LC10FB/8 Memori | 108 zł |
16GB 2x8GB DDR3L 1600MHz PC3L-12800 HX316LC10FB/8 Desktop Memoria HyperX F | 108 zł |
8GB DDR3L 1600MHz PC3L-12800 1.35V HX316LC10FB/8 Desktop Memory RAM HyperX | 76 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje HyperX Fury DDR3 1x8Gb
Ceny na HyperX Fury DDR3 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
HyperX Fury DDR3 1x8Gb HX316C10FB/8 | od 51 zł | 5 oferty | ||
HyperX Fury DDR3 1x8Gb HX316LC10FB/8 | od 76 zł | 4 oferty | ||
HyperX Fury DDR3 1x8Gb HX318LC11FB/8 | od 76 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →