Monitor HyperX Armada 64V61AA 25 " czarny
Zdjęcia 7 |
HyperX Armada 64V61AA 25 " czarny
Przekątna:25 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 1 ms
Częstotliwość:240 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:450 cd/m²
Funkcje:NVIDIA G-Sync Compatible
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HyperX Armada 64V61AA 25 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HyperX Armada 25 - Monitor do gier - Przekątna 245 FHD 1920x1 080 Częstotl | 2 854 zł |
Monitor HYPERX Armada 24.5" 1920x1080px IPS 240Hz 1 ms | 1 450 zł |
Monitor HYPERX Armada 24.5" 1920x1080px IPS 240Hz 1 ms 64V61AA ABB | 1 450 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →