Przecinarka benzynowa Husqvarna K 970 14 (9673480-01)
Zdjęcia 3 |
Husqvarna K 970 14 350 mm400 mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Husqvarna 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Husqvarna.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Husqvarna K 970 14
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ręczna przecinarka spalinowa Husqvarna K970 SmartGuard (350 mm), głębokość | 6 805 zł |
Przecinarka Husqvarna K970 SmartGuard 16" 970494901 | 6 385 zł |
Ręczna przecinarka spalinowa Husqvarna K 970 (350 mm), głębokość cięcia 12 | 5 609 zł |
Cechy kompletu:
- Model K 970 14 - w zestawie z tarczą 350 mm
- W zestawie tarcza model K 970 16-400 mm
Modyfikacje Husqvarna K 970 14
Ceny na Husqvarna K 970 14 |
---|---|---|---|---|
Husqvarna K 970 14 | od 5 609 zł | 3 oferty | ||
Husqvarna K 970 16 | od 5 590 zł | 2 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →