Pielucha Huggies Elite Soft 4 / 60 pcs
Zdjęcia 4 |
Huggies Elite Soft 4 / 60 pcs |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Huggies 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Huggies.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Huggies Elite Soft 4 / 60 pcs
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Huggies Huggies Pieluchy Mega 4 (8-16kg) Extra Care 60 szt. | 100 zł |
Pieluchy HUGGIES Extra Care 4 (8-16kg) 60 szt | 105 zł |
HUGGIES Pieluchy Extra Care Mega rozmiar 4 (8-16kg), 60szt. - !!! WYSYŁKA | 89 zł |
Modyfikacje Huggies Elite Soft 4 / 60 pcs
Ceny na Huggies Elite Soft 4 / 60 pcs |
---|---|---|---|---|
Huggies Elite Soft 4 / 33 pcs | od 32 zł | 2 oferty | ||
Huggies Elite Soft 4 / 60 pcs | od 89 zł | 3 oferty | ||
Huggies Elite Soft 4 / 66 pcs | od 80 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →