Pielucha Huggies Elite Soft 2 / 88 pcs
Produkt jest niedostępny 51 zł Pieluchy Huggies reprezentują linię premium Elite Soft i są przeznaczone dla niemowląt o wadze od 3 do 6 kg. Optymalny czas stosowania to zaraz po wygojeniu rany pępowinowej, a wcześniej warto wybrać podobną serię pierwszego lub zerowego rozmiaru z wycięciem na pępek. Charakterystyczne cechy tej linii, według producenta, to delikatna powierzchnia i naturalne materiały, które wykluczają reakcje alergiczne. Produkty posiadają uniwersalny kształt, który zapewnia ochronę przed przeciekaniem oraz komfort w trakcie użytkowania zarówno dla dziewczynek jak i chłopców. Pieluszki Huggies Elite Soft 2/88 szt. mają pełny wskaźnik, który poinformuje rodziców, kiedy należy je zmienić. Paski z rzepami ułatwiają łatwą i wygodną obsługę, zapewniają niezawodne mocowanie na ciele dziecka, nawet przy wielokro...tnym zapinaniu/rozpinaniu. Opakowanie zawiera 88 jednorazowych pieluszek, które powinny wystarczyć na dość długi czas. Duże pudełko zapewni oszczędności na sztukę w porównaniu do zakupu małych paczek, na przykład 24, 27 lub 50 szt.. |
Huggies Elite Soft 2 / 88 pcs |
|
Pieluchy Huggies reprezentują linię premium Elite Soft i są przeznaczone dla niemowląt o wadze od 3 do 6 kg. Optymalny czas stosowania to zaraz po wygojeniu rany pępowinowej, a wcześniej warto wybrać podobną serię pierwszego lub zerowego rozmiaru z wycięciem na pępek. Charakterystyczne cechy tej linii, według producenta, to delikatna powierzchnia i naturalne materiały, które wykluczają reakcje alergiczne.
Produkty posiadają uniwersalny kształt, który zapewnia ochronę przed przeciekaniem oraz komfort w trakcie użytkowania zarówno dla dziewczynek jak i chłopców. Pieluszki Huggies Elite Soft 2/88 szt. mają pełny wskaźnik, który poinformuje rodziców, kiedy należy je zmienić. Paski z rzepami ułatwiają łatwą i wygodną obsługę, zapewniają niezawodne mocowanie na ciele dziecka, nawet przy wielokrotnym zapinaniu/rozpinaniu. Opakowanie zawiera 88 jednorazowych pieluszek, które powinny wystarczyć na dość długi czas. Duże pudełko zapewni oszczędności na sztukę w porównaniu do zakupu małych paczek, na przykład 24, 27 lub 50 szt..
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Huggies 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Huggies.
Modyfikacje Huggies Elite Soft 2 / 88 pcs
Ceny na Huggies Elite Soft 2 / 88 pcs |
---|---|---|---|---|
Huggies Elite Soft 2 / 24 pcs | od 20 zł | 1 oferta | ||
Huggies Elite Soft 2 / 25 pcs | od 20 zł | 1 oferta | ||
Huggies Elite Soft 2 / 58 pcs | od 74 zł | 1 oferta | ||
Huggies Elite Soft 2 / 82 pcs | od 63 zł | 1 oferta | ||
Huggies Elite Soft 2 / 164 pcs | od 130 zł | 1 oferta |