Deskorolka HUDORA Skate Wonders (12172)
Zdjęcia 5 |
HUDORA Skate Wonders |
|
W zestawie nylonowy plecak do przenoszenia deskorolki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HUDORA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HUDORA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HUDORA Skate Wonders
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HUDORA Deskorolka dla dziewcząt Skate Wonders ABEC 3 z plecakiem 12172 | 181 zł |
Deskorolka HUDORA Skate Wonders | 190 zł |
Deskorolka Hudora Skateboard Skate Wonders ABEC 3 m R (12172 | 123 zł |
HUDORA Hulajnoga dla dzieci Skate Wonders hulajnoga z pedałem kickboard 14 | 258 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →