Longboard HUDORA CruiseStar
Zdjęcia 3 |
HUDORA CruiseStar |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HUDORA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HUDORA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HUDORA CruiseStar
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Deskorolka Hudora Longboard CruiseStar zielona (12812) | 130 zł |
Hudora, Longboard Cruisestar 12812, zielony, 91.4x24.1 cm | 135 zł |
Deskorolka HUDORA LONGBOARD "CruiseStar" zielona | 259 zł |
Hudora LONGBOARD CruiseStar deskorolka 12712 one size | 114 zł |
Hudora, Longboard, CruiseStar 12814, niebieski | 135 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →