Drążek do podciągania HUDORA Fabian 64000
HUDORA Fabian 64000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HUDORA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HUDORA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HUDORA Fabian 64000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Drążek gimnastyczny HUDORA Fabian 64000 | 300 zł |
Hudora Drążek wolnostojący Fabian | 300 zł |
Drążek gimnastyczny FABIAN - plac zabaw HUDORA do 100 kg | 299 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →