System MESH Huawei Mesh 7 (1-pack) (WS8800-20)
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Huawei Mesh 7 (1-pack)
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 4 porty, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:574 Mb/s
5 GHz:6005 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 8 antena(y), niewymienne
System MESH działa pod zastrzeżonym systemem operacyjnym Harmony OS. Obsługa NFC do szybkiego połączenia ze smartfonami.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Mesh 7 (1-pack)
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Huawei 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Huawei.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Huawei Mesh 7 (1-pack)
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Huawei Mesh 7 wifi router WS8800-20 NET-WLRD-HUA-018 | 789 zł |
Router Huawei WiFi Mesh 7 WS8800-20 | 612 zł |
Huawei WiFi Mesh 7 WS8800-20 Biały | 568 zł |
Router Huawei WiFi Mesh 7 WS8800-20 | 611 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →