Waga Huawei Honor Smart Scale (AH100)
Wideo 13Zdjęcia 13 |
Huawei Honor Smart Scale |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Huawei 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Huawei.
Kup Huawei Honor Smart Scale
Huawei Inteligentna waga Huawei Smart Scale AH100 BT | 122 zł |
Waga HUAWEI Smart Scale AH100 | 100 zł |
Waga łazienkowa Huawei Honor Smart Scale 2 | 119 zł |
Dokładność - uprzejmość królów
Chińska firma Huawei, znana z wysokiej jakości smartfonów, nie bez powodzenia próbuje się na rynku urządzeń inteligentnych. Waga diagnostyczna łazienkowa Huawei AH100 należy do kategorii innowacyjnej technologii, która uosabia zaawansowane rozwiązania naukowe i nowoczesne technologie. Model o grubości zaledwie 19 mm otrzymał platformę nośną wykonaną z hartowanego mlecznobiałego szkła o wymiarach 300x300 mm, zdolną wytrzymać obciążenie do 150 kg. Na środku powierzchni znajduje się ozdobny pierścień z logo marki, a w dolnej części obudowy wykonanej z tworzywa ABS znajduje się komora na 4 baterie AAA. Wyświetlacz schowany jest pod szybą platformy i zapala się wraz z automatycznym włączeniem wagi, gdy zostanie ona unieruchomiona przez czujniki wagowe. Dzięki 4 czujnikom ciśnienia, bardzo czułemu analizatorowi impedancji bioelektrycznej BIA oraz regulowanym nóżkom, gadżet nie będzie „kapryśny” na nierównej podłodze, zapewniając komfort i niezawodność pomiarów w każdych warunkach.
O tłuszczu z brzucha ...
To urządzenie nawet nie ośmiela się nazwać wag, ponieważ ich funkcjonalność, która pokazuje 9 wskaźników kondycji fizycznej w jednym pomiarze, jest po prostu niewyobrażalna. Oprócz zwykłego ważenia i obliczania wskaźnika masy obudowy urządzenie określa ilość białek warunkujących przyrost masy mięśniowej, procentową zawartość wody oraz poziom podstawowej przemiany materii BMR, niezbędne do oceny zużycia energii przy sporządzaniu planu posiłków . Dynamikę masy mięśniowej, kostnej i tłuszczowej oraz % zawartości tłuszczu trzewnego w organizmie oblicza się zgodnie z ogólnie przyjętą metodą międzynarodową, która daje najdokładniejszy wynik. Urządzenie obsługuje automatyczne rozpoznawanie do 10 profili użytkowników i synchronizuje się ze smartfonem przez Bluetooth za pomocą markowej aplikacji Huawei Scale, która dostarcza kompletny raport na temat wskaźników Twojego zdrowia i daje porady dotyczące sposobów jego poprawy.
- Waga: 1,85 kg