Waga Medisana BS 440 (40423)
Medisana BS 440 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Medisana 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Medisana.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Medisana BS 440
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
medisana BS 440 connect - cyfrowa waga do analizy ciała z analizą tkanki t | 347 zł |
Waga łazienkowa Medisana BS 440 | 344 zł |
Medisana Bs 440 Scale Niebieski | 342 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →