Niszczarka do papieru HSM 450.2 (2x15)
Zdjęcia 7 |
HSM 450.2 (2x15) |
|
Urządzenie wymaga zasilania 400 V.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HSM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HSM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HSM 450.2 (2x15)
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Niszczarka dokumentów HSM Powerline 450.2 - 2x15mm - P5 | 36 654 zł |
Niszczarka HSM Powerline 450.2 2 x 15 mm | 36 654 zł |
Niszczarka dokumentów HSM Powerline 450.2 - 2 x 15 mm | 36 654 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →