Niszczarka do papieru HSM P36 (1x5)
Zdjęcia 4 |
HSM P36 (1x5) cięcie 1x5 mmcięcie 3.9 mm |
|
Cykl pracy jest ciągły (nie wymaga czasu na odpoczynek).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HSM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HSM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria HSM Securio (wydajne)Porównaj w tabeli →
od 3 328 zł
cięcie paski, poziom bezpieczeństwa P-2, niszczy: spinacze, zszywki, karty plastikowe, płyty CD, załadowanie 24 arkuszy, A3, funkcja cofania, kosz 82 l, automatyczne zatrzymanie pracy przy pełnym koszu, kółka, poziom hałasu: 56 dB
od 18 708 zł
cięcie ścinki, poziom bezpieczeństwa P-6, niszczy: spinacze, zszywki, załadowanie 21 arkuszy, A3, funkcja cofania, kosz 205 l, automatyczne zatrzymanie pracy przy pełnym koszu, kółka, poziom hałasu: 55 dB
od 7 749 zł
cięcie ścinki, poziom bezpieczeństwa P-6, niszczy: spinacze, zszywki, załadowanie 9 arkuszy, A3, funkcja cofania, kosz 100 l, automatyczne zatrzymanie pracy przy pełnym koszu, kółka, poziom hałasu: 56 dB
od 1 626 zł
cięcie paski, poziom bezpieczeństwa P-2, niszczy: spinacze, zszywki, karty plastikowe, załadowanie 16 arkuszy, A4, funkcja cofania, kosz 25 l, automatyczne zatrzymanie pracy przy pełnym koszu, poziom hałasu: 50 dB
od 5 811 zł
cięcie paski, poziom bezpieczeństwa P-2, niszczy: spinacze, zszywki, karty plastikowe, płyty CD, załadowanie 42 arkuszy, A3, funkcja cofania, kosz 130 l, automatyczne zatrzymanie pracy przy pełnym koszu, kółka, poziom hałasu: 56 dB
od 6 974 zł
cięcie ścinki, poziom bezpieczeństwa P-6, niszczy: spinacze, zszywki, załadowanie 7 arkuszy, A4, automatyczne podawanie, funkcja cofania, kosz 82 l, automatyczne zatrzymanie pracy przy pełnym koszu, poziom hałasu: 63 dB
od 16 715 zł
cięcie paski, poziom bezpieczeństwa P-2, niszczy: spinacze, zszywki, karty plastikowe, płyty CD, załadowanie 65 arkuszy, A3, funkcja cofania, kosz 205 l, automatyczne zatrzymanie pracy przy pełnym koszu, kółka, poziom hałasu: 55 dB
od 8 856 zł
tylko do papieru, cięcie ścinki, poziom bezpieczeństwa P-7, załadowanie 6 arkuszy, A3, funkcja cofania, kosz 100 l, automatyczne zatrzymanie pracy przy pełnym koszu, kółka, poziom hałasu: 56 dB
od 1 726 zł
cięcie ścinki, poziom bezpieczeństwa P-4, niszczy: spinacze, zszywki, karty plastikowe, załadowanie 11 arkuszy, A4, funkcja cofania, kosz 25 l, automatyczne zatrzymanie pracy przy pełnym koszu, poziom hałasu: 50 dB
od 5 247 zł
cięcie paski, poziom bezpieczeństwa P-2, niszczy: spinacze, zszywki, karty plastikowe, płyty CD, załadowanie 32 arkuszy, A3, funkcja cofania, kosz 130 l, automatyczne zatrzymanie pracy przy pełnym koszu, kółka, poziom hałasu: 56 dB
od 10 295 zł
cięcie paski, poziom bezpieczeństwa P-2, niszczy: spinacze, zszywki, karty plastikowe, płyty CD, załadowanie 47 arkuszy, A3, funkcja cofania, kosz 145 l, automatyczne zatrzymanie pracy przy pełnym koszu, kółka, poziom hałasu: 55 dB
od 1 729 zł
cięcie ścinki, poziom bezpieczeństwa P-4, niszczy: spinacze, zszywki, karty plastikowe, płyty CD, załadowanie 8 arkuszy, A4, automatyczne podawanie, funkcja cofania, kosz 25 l, automatyczne zatrzymanie pracy przy pełnym koszu, poziom hałasu: 56 dB
od 2 158 zł
cięcie paski, poziom bezpieczeństwa P-2, niszczy: spinacze, zszywki, karty plastikowe, płyty CD, załadowanie 18 arkuszy, A4, funkcja cofania, kosz 33 l, poziom hałasu: 57 dB
od 1 627 zł
cięcie ścinki, poziom bezpieczeństwa P-5, niszczy: spinacze, zszywki, karty plastikowe, załadowanie 7 arkuszy, A4, funkcja cofania, kosz 25 l, automatyczne zatrzymanie pracy przy pełnym koszu, poziom hałasu: 50 dB
od 10 959 zł
tylko do papieru, cięcie ścinki, poziom bezpieczeństwa P-7, załadowanie 6 arkuszy, A3, funkcja cofania, kosz 130 l, automatyczne zatrzymanie pracy przy pełnym koszu, kółka, poziom hałasu: 56 dB
od 10 295 zł
cięcie paski, poziom bezpieczeństwa P-2, niszczy: spinacze, zszywki, karty plastikowe, płyty CD, załadowanie 38 arkuszy, A3, funkcja cofania, kosz 145 l, automatyczne zatrzymanie pracy przy pełnym koszu, kółka, poziom hałasu: 55 dB
od 18 929 zł
cięcie ścinki, poziom bezpieczeństwa P-7, niszczy: spinacze, zszywki, załadowanie 11 arkuszy, A3, funkcja cofania, kosz 145 l, automatyczne zatrzymanie pracy przy pełnym koszu, kółka, poziom hałasu: 55 dB
od 2 158 zł
cięcie paski, poziom bezpieczeństwa P-2, niszczy: spinacze, zszywki, karty plastikowe, płyty CD, załadowanie 24 arkuszy, A4, funkcja cofania, kosz 33 l, poziom hałasu: 57 dB
od 7 583 zł
cięcie paski, poziom bezpieczeństwa P-2, niszczy: spinacze, zszywki, karty plastikowe, płyty CD, załadowanie 39 arkuszy, A3, funkcja cofania, kosz 145 l, automatyczne zatrzymanie pracy przy pełnym koszu, kółka, poziom hałasu: 60 dB
od 9 630 zł
cięcie ścinki, poziom bezpieczeństwa P-6, niszczy: spinacze, zszywki, załadowanie 10 arkuszy, A3, funkcja cofania, kosz 130 l, automatyczne zatrzymanie pracy przy pełnym koszu, kółka, poziom hałasu: 56 dB
Modyfikacje HSM P36 (1x5)
Ceny na HSM P36 (1x5) |
---|---|---|---|---|
HSM P36 (1.9x15) | od 10 793 zł |
HSM P36 (1x5) | od 17 047 zł | 1 oferta | ||
HSM P36 (3.9) | od 7 583 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 17 218 zł
cięcie ścinki, poziom bezpieczeństwa P-7, niszczy: spinacze, zszywki, karty plastikowe, załadowanie 9 arkuszy, A3, funkcja cofania, kosz 160 l, automatyczne zatrzymanie pracy przy pełnym koszu, kółka, poziom hałasu: 54 dB
od 18 363 zł
cięcie ścinki, poziom bezpieczeństwa P-7, niszczy: karty plastikowe, załadowanie 7 arkuszy, A3, funkcja cofania, kosz 140 l, automatyczne zatrzymanie pracy przy pełnym koszu, kółka, poziom hałasu: 52 dB
od 689 zł
cięcie ścinki, poziom bezpieczeństwa P-3, niszczy: spinacze, zszywki, karty plastikowe, załadowanie 12 arkuszy, A4, funkcja cofania, kosz 15 l, poziom hałasu: 70 dB
od 369 zł
cięcie ścinki, poziom bezpieczeństwa P-4, niszczy: spinacze, zszywki, karty plastikowe, płyty CD, załadowanie 10 arkuszy, A4, funkcja cofania, kosz 23 l
od 567 zł
cięcie ścinki, poziom bezpieczeństwa P-4, niszczy: spinacze, zszywki, karty plastikowe, płyty CD, załadowanie 12 arkuszy, A4, funkcja cofania, kosz 21 l, automatyczne zatrzymanie pracy przy pełnym koszu, poziom hałasu: 58 dB
od 2 399 zł
cięcie ścinki, poziom bezpieczeństwa P-4, niszczy: spinacze, zszywki, karty plastikowe, płyty CD, załadowanie 18 arkuszy, A4, funkcja cofania, kosz 53 l, automatyczne zatrzymanie pracy przy pełnym koszu, poziom hałasu: 70 dB
od 219 zł
cięcie ścinki, poziom bezpieczeństwa P-4, niszczy: spinacze, zszywki, karty plastikowe, załadowanie 6 arkuszy, A4, funkcja cofania, kosz 11 l, poziom hałasu: 70 dB
od 409 zł
cięcie ścinki, poziom bezpieczeństwa P-4, niszczy: spinacze, zszywki, karty plastikowe, załadowanie 10 arkuszy, A4, funkcja cofania, kosz 22 l, poziom hałasu: 65 dB
od 605 zł
cięcie ścinki, poziom bezpieczeństwa P-5, niszczy: karty plastikowe, płyty CD, załadowanie 7 arkuszy, A4, funkcja cofania, kosz 20 l, automatyczne zatrzymanie pracy przy pełnym koszu
od 288 zł
cięcie paski, poziom bezpieczeństwa P-2, niszczy: spinacze, zszywki, karty plastikowe, płyty CD, załadowanie 12 arkuszy, A4, funkcja cofania, kosz 18 l, automatyczne zatrzymanie pracy przy pełnym koszu, poziom hałasu: 58 dB
od 1 122 zł
cięcie ścinki, poziom bezpieczeństwa P-4, niszczy: spinacze, zszywki, karty plastikowe, załadowanie 8 arkuszy, A4, automatyczne podawanie, funkcja cofania, kosz 32 l, automatyczne zatrzymanie pracy przy pełnym koszu, poziom hałasu: 65 dB
od 1 107 zł
cięcie ścinki, poziom bezpieczeństwa P-4, niszczy: spinacze, zszywki, karty plastikowe, płyty CD, załadowanie 14 arkuszy, A4, funkcja cofania, kosz 23 l, automatyczne zatrzymanie pracy przy pełnym koszu, kółka, poziom hałasu: 70 dB