Słuchawki
HP DHE-8000
Zdjęcia 4 |
HP DHE-8000 2021 rokskładane |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP DHE-8000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw słuchawkowy HP DHE-8000 (9NG11AA) Czarny | 131 zł |
HP DHE-8000, Call Center headset, ovládání hlasitosti, černá, USB (2.0) | 95 zł |
HP DHE-8000, Call Center headset, regulacja głośności, czarna, USB (2.0) | 105 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →