Orbitrek Horizon Andes 5
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Horizon Andes 5
Rodzaj oporu:elektromagnetyczny
Waga użytkownika:do 136 kg
Programów treningowych:16 szt.
Poziomów regulacji oporu:16 szt.
Zasilanie:sieć
Wymiary:189x182x65 cm
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Andes 5
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Horizon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Horizon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Horizon Andes 5
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Trenażer eliptyczny magnetyczny Andes 5 Viewfit (100823) Horizon Fitness | 6 889 zł |
Orbitrek eliptyczny HORIZON FITNESS Andes 5 Viewfit | 6 799 zł |
Rower eliptyczny Magnetyczny Horizon Fitness Andes 5 | 6 799 zł |
Trenażer eliptyczny Horizon Fitness Andes 5.1 | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA | 6 599 zł |
Orbitrek eliptyczny HORIZON FITNESS Andes 5 Viewfit | 6 799 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →