Орбітрек Horizon Andes 5
Відео 1Фото 5 |
Horizon Andes 5
Система навантаження:електромагнітна
Вага користувача:до 136 кг
Тренувальних програм:16 шт
Рівнів навантаження:16 шт
Джерело живлення:мережа
Габарити:189x182x65 см
Всі характеристики
Характеристики Andes 5
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Horizon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Horizon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Horizon Andes 5
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rower eliptyczny Magnetyczny Horizon Fitness Andes 5 | 6 799 zł |
Trenażer eliptyczny magnetyczny Andes 5 Viewfit (100823) Horizon Fitness | 6 889 zł |
Trenażer eliptyczny Horizon Fitness Andes 5.1 | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA | 6 599 zł |
Trenażer eliptyczny Horizon Fitness Andes 5.1 | 6 599 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →