Karm dla psów Hills SP Perfect Weight Adult Small/Mini Chicken 1.5 kg
Hills SP Perfect Weight Adult Small/Mini Chicken 1.5 kg 1.5 kg6 kg |
|
Bezpieczna i skuteczna utrata wagi z zauważalnymi rezultatami. Długotrwałe wsparcie dla zdrowej wagi. Błonnik prebiotyczny ułatwiający trawienie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hills 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hills.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hills SP Perfect Weight Adult Small/Mini Chicken 1.5 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karma dla psa HILL'S Science Plan Canine Adult Perfect Weight Small & MiniKarma dla psów HILL'S SCIENCE PLAN Perfect Weight Small & Mini Adult z kurczakiem to pyszne żywienie o klinicznie potwierdzonej skuteczności na rzecz uzyskania i utrzymania zdrowej wagi. Electro.plZłóż skargę | 59 zł |
Karma dla psa HILL'S Science Plan Canine Adult Perfect Weight Small & MiniKarma dla psów HILL'S SCIENCE PLAN Perfect Weight Small & Mini Adult z kurczakiem to pyszne żywienie o klinicznie potwierdzonej skuteczności na rzecz uzyskania i utrzymania zdrowej wagi.... Avans.plZłóż skargę | 59 zł |
Hill's Science Plan Adult 1+ Perfect Weight Small & Mini, kurczak - 1,5 kgtylko nam – ludziom – niekiedy ciężko jest utrzymać idealną wagę. Także psom zdarza się złapać zbędne kilogramy. Karma Hill's Science Plan Adult 1+ Perfect Weight Small Mini (kurczak) pomaga kontrolować masę ciała dzięki zbilansowanej, bogatej w białko recepturze, a na dodatek rozpieszcza Twojego łakomczucha wyśmienitym smakiem. Prezentowana karma... więcejsucha została opracowana specjalnie z myślą o zaspokojeniu potrzeb żywieniowych dorosłych psów ras małych i miniaturowych. Ta karma dla psa, ze smakowitym kurczakiem, dzięki wysokiej zawartości białka może przyczynić się do zachowania prawidłowej masy mięśniowej, a ze względu na zawarte w składzie prebiotyczne włókna może korzystnie wpływać na prawidłowy przebieg procesów trawiennych. Ponadto karma została wzbogacona L-karnityną i olejem kokosowym. Krokiety karmy są bardzo małe, przez co doskonale nadają się dla psów z małym pyskiem. Karma Hill's Science Plan Adult 1+ Perfect Weight Small Mini (kurczak) bazuje na wysokiej jakości składnikach i jest polecana przez weterynarzy. Karma nie zawiera sztucznych aromatów ani barwników czy konserwantów. Hill's Science Plan Adult 1+ Perfect Weight Small Mini (kurczak) w skrócie: Karma sucha dla dorosłych psów ras małych. Kontrola masy ciała: zbilansowana receptura pomaga utrzymać prawidłową wagę. Z kurczakiem: wyśmienita smakowitość i żywienie zgodne z dobrostanem gatunku. Wysokobiałkowy skład: pomaga utrzymać prawidłową masę mięśniową. Uczucie sytości: uczucie zadowolenia i błogości po każdym posiłku. Wzbogacona L-karnityną i olejem kokosowym. Wysoka zawartość włókien pokarmowych: prebiotyczne włókna wspomagają prawidłowy przebieg procesów trawiennych. Wysokiej jakości surowce: karma wyprodukowana ze składników wysokiej jakości. Wyśmienity smak: wysoka akceptacja wśród psów. Krokiety idealnie dopasowane do małych pyszczków. Zalecana przez lekarzy weterynarii. Bez sztucznych aromatów, barwników i konserwantów. Kontrola wagi Klinicznie udowodnione działanie wspomagające osiąganie i utrzymanie zdrowej wagi. Zdrowy układ trawienny Błonnik prebiotyczny wspomaga utrzymanie prawidłowej mikroflory jelit ułatwiającej trawienie. Zdrowy metabolizm Bogata w błonnik wysokobiałkowa formuła wzbogacona L-karnityną i olejem kokosowym poprawia psi metabolizm. Pyszny smak Kompletna i zbilansowana karma, którą psy wręcz uwielbiają. Więcej informacji o karmie mokrej znajdziesz poniżej: Hill's Science Plan Adult 1+ Perfect Weight, 6 x 363 g Zooplus.plZłóż skargę | 56 zł |
Karma dla psa HILL'S Science Plan Canine Adult Perfect Weight Small & MiniKarma dla psów HILL'S SCIENCE PLAN Perfect Weight Small & Mini Adult z kurczakiem to pyszne żywienie o klinicznie potwierdzonej skuteczności na rzecz uzyskania i utrzymania zdrowej wagi.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 58 zł |
Seria Hills Science Plan
od 140 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: kukurydza, białko jagnięce, gluten kukurydziany, mąka sojowa, ryż mielony, klasa: super premium
od 64 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: tuńczyk, drób, zboża, białka, warzywa, super premium
od 75 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: kurczak, klasa: super premium
od 218 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na nerki, v sostave: jagnięcina, ryż, drób, zboża, białka, warzywa, super premium
od 70 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, v sostave: mięso kurczaka, zboża, drób, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 198 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, ryż, zboża, jajka, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 260 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, ryż, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 65 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 44 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na nerki, na serce, v sostave: mąka z kurczaka i indyka, pszenica, ryż, kukurydza, tłuszcz, jęczmień, owies, klasa: super premium
od 234 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, dla sterylizowanych, na nerki, v sostave: kukurydza, mączka z kurczaka i indyka, tłuszcz zwierzęcy, minerały, olej rybny, super premium
od 56 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: pszenica, mąka, kukurydza, hydrolizat, błonnik, ciasto pomidorowe, siemię lniane, klasa: super premium
od 234 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kurczak, mąka, kukurydza, pszenica, tłuszcz, ryż, jęczmień, owies, witaminy, super premium
od 223 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: kukurydza, mąka, poferment, sucha wysłodki buraczane, tłuszcz, błonnik, olej, klasa: super premium
od 121 zł
mokra karma, 0.08 kg, 24 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, podroby, zboża, warzywa, oleje, tłuszcze, minerały, owoce, super premium
od 61 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: kukurydza, mączka z kurczaka i indyka, tłuszcz zwierzęcy, pulpa buraczana, klasa: super premium
od 77 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 6. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso drobiowe, zboża, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 86 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na nerki, na serce, v sostave: mąka z kurczaka i indyka, pszenica, ryż, kukurydza, tłuszcz, jęczmień, owies, klasa: super premium
od 80 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 6. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: mączka drobiowa, mączka z tuńczyka, tłuszcz zwierzęcy, składniki mineralne, super premium
od 90 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: średnie, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na nerki, na serce, na stawy, v sostave: zboża, mączka jagnięca, tłuszcz, poferment, sucha wysłodki buraczane, olej, minerały, klasa: super premium
od 76 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na nerki, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, super premium
Modyfikacje Hills SP Perfect Weight Adult Small/Mini Chicken
Ceny na Hills SP Perfect Weight Adult Small/Mini Chicken |
---|---|---|---|---|
Hills SP Perfect Weight Adult Small/Mini Chicken 1.5 kg | od 56 zł | 4 oferty | ||
Hills SP Perfect Weight Adult Small/Mini Chicken 6 kg | od 140 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 51 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla sterylizowanych, do zębów, na otyłość, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, wieprzowina, drób, białka, myenrals, warzywa, klasa: super premium
od 60 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 43 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: indyk, groszek, ryż, aronia, mniszek lekarski, olej z kurczaka, olej rybny, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 47 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: suszony królik 36%, ryż 35%, owoce, olej z kurczaka i ryb, zioła, klasa: super premium
od 69 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, na stawy, v sostave: ryby (10% łososia), wysłodki buraczane, białko i tłuszcz rybny, zboża, klasa: super premium
od 65 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 47 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 33 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: drób (20%), ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 32 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, do zębów, na otyłość, v sostave: kukurydza, tłuszcze i białka zwierzęce, błonnik roślinny, drożdże, klasa: super premium
od 53 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, mops, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 50 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: dziczyzna, mączka jagnięca, ciecierzyca, groch, soczewica, masło, aromat, klasa: super premium