Karm dla psów Hills SP Adult Large Light Chicken 14 kg
Zdjęcia 3 |
Zamknij
Menu
Hills SP Adult Large Light Chicken 14 kg 14 kg18 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hills 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hills.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hills SP Adult Large Light Chicken 14 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hill's Science Plan Adult Light Large Breed, z kurczakiem - 2 x 14 kgHill's Science Plan Adult Light Large Breed z kurczakiem to pełnowartościow Zooplus.plZłóż skargę | 438 zł |
HILL'S Science Plan Canine Adult Light Large Breed Kurczak - sucha karma d | 291 zł |
Hill's Science Plan Adult Light Large Breed, z kurczakiem - 14 kgHill's Science Plan Adult Light Large Breed z kurczakiem to pełnowartościow Zooplus.plZłóż skargę | 189 zł |
Seria Hills Science Plan
od 140 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: kukurydza, białko jagnięce, gluten kukurydziany, mąka sojowa, ryż mielony, klasa: super premium
od 64 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: tuńczyk, drób, zboża, białka, warzywa, super premium
od 146 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: kurczak, klasa: super premium
od 120 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na nerki, v sostave: tuńczyk, drób, zboża, ryż, białka, warzywa, super premium
od 250 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 230 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 200 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, v sostave: zboża, mączka jagnięca, tłuszcz, hydrolizat, olej, pulpa, minerały, chrząstka wieprzowa, klasa: super premium
od 60 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na nerki, v sostave: kurczak, podroby, cukry, zboża, minerały, jaja, oleje, tłuszcze, super premium
od 218 zł
sucha karma, 18 kg, poroda: duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: kukurydza, mąka, poferment, sucha wysłodki buraczane, tłuszcz, błonnik, olej, klasa: super premium
od 225 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, dla ciężarnych, dla karmiących, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, mączka drobiowa, kukurydza, tłuszcz, pulpa buraczana, minerały, olej rybi, super premium
od 49 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: od 11. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na nerki, na serce, na stawy, v sostave: mąka z kurczaka i indyka, zboża, hydrolizat, tłuszcz, olej, minerały, klasa: super premium
od 108 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na nerki, v sostave: kurczak, indyk, pszenica, kukurydza, tłuszcz, mąka, ryż, składniki mineralne, super premium
od 298 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: średnie, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: zboża, mączka z kurczaka/indyka, tłuszcz, pulpa buraczana, siemię lniane, minerały, klasa: super premium
od 223 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na nerki, v sostave: tuńczyk, drób, zboża, ryż, białka, warzywa, super premium
od 218 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, v sostave: kurczak, pszenica, mąka, kukurydza, mąka, celuloza, tłuszcz, klasa: super premium
od 70 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na nerki, v sostave: tuńczyk, drób, zboża, ryż, białka, warzywa, super premium
od 265 zł
sucha karma, 18 kg, poroda: duże, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, v sostave: zboża, mączka z kurczaka i indyka, tłuszcz, poferment, olej, miazga, minerały, klasa: super premium
od 48 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: kurczak, indyk, zboża, minerały, różne cukry, oleje, tłuszcze, super premium
od 242 zł
sucha karma, 14.5 kg, poroda: duże, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na układ odpornościowy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 121 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, dla ciężarnych, dla karmiących, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, mączka drobiowa, kukurydza, tłuszcz, pulpa buraczana, minerały, olej rybi, super premium
Modyfikacje Hills SP Adult Large Light Chicken
Ceny na Hills SP Adult Large Light Chicken |
---|---|---|---|---|
Hills SP Adult Large Light Chicken 14 kg | od 189 zł | 3 oferty | ||
Hills SP Adult Large Light Chicken 18 kg | od 218 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 282 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na otyłość, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: białko drobiowe, kukurydza, jęczmień, mąka, gluten, białko, tłuszcze, minerały, klasa: super premium
od 213 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: płatki zbożowe, mączka z kurczaka/indyka, hydrolizat, wytłoki pomidorowe, tłuszcz, olej kokosowy, klasa: super premium
od 216 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na stawy, na kości, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 218 zł
sucha karma, 18 kg, poroda: duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: kukurydza, mąka, poferment, sucha wysłodki buraczane, tłuszcz, błonnik, olej, klasa: super premium
od 303 zł
sucha karma, 18 kg, poroda: duże, wiek: od 6. r.ż., dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na nerki, na serce, na stawy, v sostave: zboża, mączka z kurczaka/indyka, tłuszcz, olej, minerały, chrząstka wieprzowa, klasa: super premium
od 275 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na stawy, v sostave: zboża, drób, ryż, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 215 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na kości, v sostave: drób 27,5%, jagnięcina 9%, ryż 26%, klasa: super premium
od 236 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, v sostave: mięso z tuńczyka, ryż, zboża, drób, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 336 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: wołowina 40%, smażony rosół wołowy 19%, plastry ziemniaków, klasa: super premium
od 208 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, v sostave: jagnięcina, kukurydza, białko drobiowe, ryż, tłuszcz, kasza kukurydziana, klasa: super premium
od 330 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: wieprzowina 16%, wątróbka wieprzowa, dehydr. wieprzowina 16%, jagody, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 243 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, do zębów, na stawy, v sostave: białka drobiowe, zboża, kurczak, warzywa, ryż, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium