Корм для собак Hills SP Adult Large Light Chicken 14 кг
Фото 3 |
Закрити
Шапка
Hills SP Adult Large Light Chicken 14 kg 14 кг18 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hills 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hills.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hills SP Adult Large Light Chicken 14 кг
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa HILL'S Science Plan Adult Light Large Breed Kurczak 14 kgKarma dla psów HILL'S Science Plan Light Large Breed Adult z kurczakiem to precyzyjnie opracowane żywienie dla mniej aktywnyc... щеh dorosłych psów dużych ras wymagających karmy niskokaloryczne Electro.plПоскаржитись | 290 zł |
Hill's Science Plan Adult Light Large Breed, z kurczakiem - 14 kgHill's Science Plan Adult Light Large Breed z kurczakiem to pełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 230 zł |
Karma dla psa HILL'S Science Plan Adult Light Large Breed Kurczak 14 kgKarma dla psów HILL'S Science Plan Light Large Breed Adult z kurczakiem to precyzyjnie opracowane żywienie dla mniej aktywnyc... щеh dorosłych psów dużych ras wymagających karmy niskokaloryczne Avans.plПоскаржитись | 290 zł |
Hill's HILL'S Science Plan Canine Adult Light Large Breed Kurczak - suchaBEZ CUKRU: Brak danychBez konserwantów: TakBEZ LAKTOZY: TakBez soi: Brak danychBezgluten Akces-markt.plПоскаржитись | 278 zł |
Karma dla psa HILL'S Science Plan Adult Light Large Breed Kurczak 14 kgKarma dla psów HILL'S Science Plan Light Large Breed Adult z kurczakiem to precyzyjnie opracowane żywienie dla mniej aktywnyc... щеh dorosłych psów dużych ras wymagających karmy niskokaloryczne Mediaexpert.plПоскаржитись | 290 zł |
HILL'S Science Plan Canine Adult Light Large Breed Kurczak - sucha karma d | 291 zł |
Hill's Science Plan Adult Light Large Breed, z kurczakiem - 2 x 14 kgHill's Science Plan Adult Light Large Breed z kurczakiem to pełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 453 zł |
Серія Hills Science Plan
від 75 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 76 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 77 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м’ясо ягняти, рис, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 126 zł
сухий корм, 3 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 239 zł
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для нирок, для серця, для суглобів, в составе: злаки, борошно ягняти, жир, дигест, суха м'якоть буряків, олія, мінерали, клас: суперпреміум
від 79 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 139 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для суглобів, в составе: кукурудза, пшениця, курка, борошно, жир, лляне насіння, жир, олія, клас: суперпреміум
від 105 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 2 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: курка, пшениця, борошно, кукурудза, борошно, целюлоза, жир, клас: суперпреміум
від 140 zł
сухий корм, 3.5 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: борошно з м'яса свійської птиці, борошно з тунця, тваринний жир, мінерали, суперпреміум
від 60 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 243 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 240 zł
сухий корм, 14 кг, порода: великі, вік: від 6 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для нирок, для серця, для суглобів, в составе: злаки, борошно з курки/індички, жир, олія, мінерали, свинячий хрящ, клас: суперпреміум
від 252 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 48 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: курка, риба, суперпреміум
від 148 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: борошно, курка, індичка, пшениця, кукурудза, рис, целюлоза, жир, клас: суперпреміум
від 80 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: кукурудза, борошно, борошно, мінерали, жир, гідролізат білка, суперпреміум
від 150 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: борошно, курка, індичка, пшениця, кукурудза, рис, целюлоза, жир, клас: суперпреміум
від 288 zł
сухий корм, 7 кг, вік: від 3 тижнів, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, в составе: курка, індичка, кукурудза, жир, коричневий рис, ячмінь, овес, мінерали, суперпреміум
від 213 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: злаки, борошно курки/індика, дигест, томатна макуха, жир, кокосова олія, клас: суперпреміум
від 252 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, мінерали, вітаміни, суперпреміум
Модификації Hills SP Adult Large Light Chicken
Ціни на Hills SP Adult Large Light Chicken |
---|---|---|---|---|
Hills SP Adult Large Light Chicken 14 кг | від 230 zł | 7 пропозицій | ||
Hills SP Adult Large Light Chicken 18 кг | від 217 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 282 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, від ожиріння, комплекс антиоксидантів, в составе: білок птиці, кукурудза, ячмінь, борошно, глютен, білок, жири, мінерали, клас: суперпреміум
від 213 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: злаки, борошно курки/індика, дигест, томатна макуха, жир, кокосова олія, клас: суперпреміум
від 216 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 217 zł
сухий корм, 18 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: кукурудза, борошно, дигест, суха м'якоть буряків, жир, целюлоза, олія, клас: суперпреміум
від 179 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 305 zł
сухий корм, 18 кг, порода: великі, вік: від 6 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для нирок, для серця, для суглобів, в составе: злаки, борошно з курки/індички, жир, олія, мінерали, свинячий хрящ, клас: суперпреміум
від 215 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для кісток, в составе: м'ясо птиці 27.5%, м'ясо ягняти 9%, рис 26%, клас: суперпреміум
від 275 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для суглобів, в составе: злаки, м'ясо птиці, рис, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 236 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, в составе: м'ясо тунця, рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 193 zł
сухий корм, 14 кг, порода: великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, в составе: ягня, кукурудза, пташиний протеїн, рис, жир, кукурудзяна крупа, клас: суперпреміум
від 317 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для вибагливих, в составе: свинина 16%, лівер свинячий, дегидр. свинина 16 %, ягоди, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 341 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: яловичина 40%, яловичі смажені бульйони 19%, картопляні скибочки, клас: суперпреміум