Materac Hilding Anders Funky 80x200
Wideo 1Zdjęcia 5 | od 869 zł Porównaj ceny 9 →Rodzaj:bezsprężynowy Twardość:średnio (H3) / bardzo (H5) twardy, dwustronny Wysokość:15 cm |
Modyfikacje Hilding Anders Funky 8
Dane techniczne
Hilding Anders Funky 80x200 |
|
Jak prawidłowo dbać o materac ortopedycznyZasady i zalecenia, które pomogą przedłużyć żywotność materaca i zachować jego właściwości ortopedyczne
Jak wybrać materac: ważne cechy i przydatne zaleceniaZalecenia dotyczące wyboru materaca ortopedycznego, aby nie tylko nie zaszkodzić zdrowiu i snowi, ale także je poprawić
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hilding Anders 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hilding Anders.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Hilding Anders Funky 80x200
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hilding Materac Młodzieżowy Funky Young 80X200 | 869 zł |
Materac FUNKY HILDING piankowy : Rozmiar - 80x200, Pokrowce Hilding - Youn | 869 zł |
Hilding Materac Funky Hilding 80/200 cm | 869 zł |
HILDING FUNKY - materac piankowy, Rozmiar - 80x200, Pokrowiec - Young WYPR | 869 zł |
HILDING FUNKY – materac piankowy, Rozmiar - 80x200, Pokrowiec - Young NAJL | 869 zł |
Materac FUNKY HILDING piankowy, Rozmiar: 80x200, Pokrowiec Hilding: Young | 869 zł |
Materac Hilding FUNKY : Rozmiar - 80x200, Pokrowiec - Funky | U NAS KUPISZ | 869 zł |
Materac młodzieżowy FUNKY - HILDING, Rozmiar - 80x200 cm - NEGOCJUJ CENY | 869 zł |
Materac Młodzieżowy 80x200 Hilding Funky | 869 zł |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy