Monitor Hikvision DS-D5032FC 32 "
Hikvision DS-D5032FC 32 "
Przekątna:32 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 7 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:300 cd/m²
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Zaawansowane funkcje i możliwości monitora Hikvision DS-D5032FC:
- Obecność złącza BNC - 1 wejście, 1 wyjście.
Modyfikacje Hikvision DS-D5032FC
Ceny na Hikvision DS-D5032FC |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-D5022FC 22 " | od 1 295 zł | 2 oferty | ||
Hikvision DS-D5024FC 24 " | od 771 zł | 4 oferty | ||
Hikvision DS-D5032FC 32 " | od 3 193 zł | 2 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →