Cyfrowy wideorejestrator NVR Hikvision DS-7732NI-I4/16P
7 391 zł Kup! Hikvision DS-7732NI-I4/16P sieciowy rejestrator wideo (NVR) 4 SATA, 4K UltJaggsalarm.nlDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Hikvision DS-7732NI-I4/16P |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hikvision 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hikvision.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Hikvision DS-7732NI-I4/16P
Ceny na Hikvision DS-7732NI-I4/16P |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-7708NI-I4/8P | od 6 500 zł | 1 oferta | ||
Hikvision DS-7716NI-I4/16P | od 3 331 zł | 5 oferty | ||
Hikvision DS-7732NI-I4/16P | od 7 391 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →