Cyfrowy wideorejestrator NVR Hikvision DS-7616NI-I2
Zdjęcia 13 |
Hikvision DS-7616NI-I2 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hikvision 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hikvision.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Hikvision DS-7616NI-I2
Ceny na Hikvision DS-7616NI-I2 |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-7608NI-I2 | od 1 353 zł | 3 oferty | ||
Hikvision DS-7616NI-I2 | od 2 185 zł | 2 oferty | ||
Hikvision DS-7632NI-I2 | od 2 994 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →