Kamera do monitoringu Hikvision DS-2CD2T45G0P-I
Wideo 4Zdjęcia 4 |
Hikvision DS-2CD2T45G0P-I |
|
Jak wybrać kamerę do monitoringuPodstawowe kryteria wyboru kamer do domu, biura, sklepu, magazynu itp.
Oznaczenia kamer monitoringu HikvisionW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu „nazw” kamer monitoringu Hikvision.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hikvision 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hikvision.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hikvision DS-2CD2T45G0P-I
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hikvision Bullet DS-2CD2T45G0P-I F168 1 | 738 zł |
Hikvision Kamera 4mpx DS-2CD2T45G0P-I(1.68mm) MOHIKKAMP666012 | 812 zł |
Hikvision Kamera 4mpx DS-2CD2T45G0P-I(1.68mm) 69166 | 812 zł |
Hikvision DS-2CD2T45G0P-I, 4MP, 30m IR, WDR, Ultra Low Light, 180° Bullet | 1 300 zł |
KAMERA IP HIKVISION DS-2CD2T45G0P-I | 909 zł |
Hikvision Kamera 4mpx DS-2CD2T45G0P-I(1.68mm) 69166 | 812 zł |
Kamera Ip Ds-2Cd2T45G0P-I(1.68Mm) - 4 Mpx Hikvision | 710 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →