Drabina uniwersalna Higher ML-103 350 cm
Zdjęcia 24 |
Higher ML-103 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Higher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Higher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Higher ML-103 350 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DRABINA aluminiowa przegubowa 4x3 HIGHER + podest | 317 zł |
Wielofunkcyjna drabina przegubowa HIGHER 4x3 z podestem | 319 zł |
Drabina aluminiowa składana przegubowa 4x3 HIGHER | 278 zł |
Modyfikacje Higher ML-103
Ceny na Higher ML-103 |
---|---|---|---|---|
Higher ML-102 250 cm | od 239 zł | 1 oferta | ||
Higher ML-103 350 cm | od 278 zł | 7 oferty | ||
Higher ML-104 420 cm | od 384 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →