Torba podróżna HI-TEC Aston II 55
Zdjęcia 9 |
HI-TEC Aston II 55 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HI-TEC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HI-TEC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HI-TEC Aston II 55
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hi-Tec Torba Aston 55 l | 159 zł |
Torba sportowa Hi-Tec ASTON II 55L | 145 zł |
Torba Hi-Tec 55L Aston Ii Czarna | 200 zł |
Hi-tec Aston Ii 55l Bag Czarny | 174 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →