Torba podróżna HI-TEC Onyx II 40
Zdjęcia 6 |
HI-TEC Onyx II 40 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HI-TEC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HI-TEC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HI-TEC Onyx II 40
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hi-Tec Torba sportowa Onyx II BLK/BLK/BLK 40 l | 122 zł |
Torba Podróżna Onyx II 40L | 162 zł |
Hi-tec Onyx Ii 40l Bag Czarny | 169 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →