Nóż kuchenny Hendi 842669
Hendi 842669 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hendi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hendi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hendi 842669
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HENDI Nóż HACCP kucharski 18cm - brązowy 842669 | 49 zł |
Hendi Nóż kuchenny do wędlin i gotowanych mięs HACCP 320mm - brązowy - HEN | 24 zł |
Nóż Kuchenny Do Wędlin I Gotowanych Mięs Haccp 320Mm - Brązowy - Hendi 842 | 26 zł |
Hendi NÓŻ KUCHARSKI DO WĘDLIN 180 MM HACCP | 32 zł |
Nóż kuchenny do wędlin i gotowanych mięs HACCP 320mm - brązowy - HENDI 842 | 27 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →