Nóż kuchenny Hendi 842645
Hendi 842645 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hendi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hendi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hendi 842645
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HENDI Nóż HACCP kucharski 18cm - niebieski 842645 | 37 zł |
Hendi NÓŻ KUCHARSKI DO RYB 18 CM NIEBIESKI 842 645 | 24 zł |
Nóż Kuchenny Do Ryb Haccp 320Mm - Niebieski - Hendi 842645 | 45 zł |
Hendi NÓŻ KUCHARSKI DO RYB 180 MM HACCP | 28 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →