Кухонний ніж Hendi 842645
Hendi 842645 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hendi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hendi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hendi 842645
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HENDI Nóż HACCP kucharski 18cm - niebieski 842645 | 37 zł |
Hendi NÓŻ KUCHARSKI DO RYB 18 CM NIEBIESKI 842 645 | 24 zł |
Nóż Kuchenny Do Ryb Haccp 320Mm - Niebieski - Hendi 842645 | 45 zł |
Hendi NÓŻ KUCHARSKI DO RYB 180 MM HACCP | 28 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →