Opona motocyklowa Heidenau K73 120/70 -17 58H
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Heidenau K73 120/70 -17 58H |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Heidenau 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Heidenau.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Heidenau K73 120/70 -17 58H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Heidenau K73 ( 120/70-17 TL 58H M/C, koło przednie ) 11130054 | 498 zł |
Heidenau K73 (120/70 R17 58H) 11130054 | 494 zł |
Heidenau K73 ( 120/70-17 TL 58H M/C, koło przednie ) | 523 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Heidenau K73 120/70 -17 58H
Ceny na Heidenau K73 120/70 -17 58H |
---|---|---|---|---|
Heidenau K73 120/70 -17 58H | od 494 zł | 3 oferty | ||
Heidenau K73 120/70 R17 58H | od 535 zł | 3 oferty | ||
Heidenau K73 160/60 -17 69H | od 620 zł | 3 oferty | ||
Heidenau K73 160/60 R17 69H | od 702 zł | 2 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →