Opona motocyklowa Heidenau K63 90/80 -16 52J
Heidenau K63 90/80 -16 52J |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Heidenau 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Heidenau.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Heidenau K63 90/80 -16 52J
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Heidenau K63 (90/80 R16 52J) 11120091 | 261 zł |
Heidenau K63 ( 90/80-16 RF TL 52J tylne koło, M/C, koło przednie, ohne Mit | 268 zł |
Heidenau K63 ( 90/80-16 RF TL 52J tylne koło, M/C, koło przednie, ohne Mit | 265 zł |
Modyfikacje Heidenau K63 90/80 -16 52J
Ceny na Heidenau K63 90/80 -16 52J |
---|---|---|---|---|
Heidenau K63 80/80 -16 46J | od 305 zł | 2 oferty | ||
Heidenau K63 90/80 -16 52J | od 261 zł | 3 oferty | ||
Heidenau K63 100/90 -17 55H | od 357 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →