Kolumny głośnikowe HECO Victa Prime 502
Wideo 2 |
HECO Victa Prime 502 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HECO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HECO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HECO Victa Prime 502
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Heco Victa Prime 502 Czarny 2szt. | 1 799 zł |
Heco Victa Prime 502 Espresso 2szt. | 1 799 zł |
Heco Victa Prime 502 Czarny 2szt. | 1 799 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →