Luneta Hawke Vantage 24-72x70 WP
Hawke Vantage 24-72x70 WP |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hawke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hawke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hawke Vantage 24-72x70 WP
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hawke 51 101 Spektiv ze statywem i twardą walizką do użytku na zewnątrz zi | 1 179 zł |
Luneta obserwacyjna Hawke Vantage 24-72x70 kątowa | 1 179 zł |
Luneta Obserwacyjna HAWKE Vantage 24-72X70 Waterproof RATY 0 | PayPo | GRA | 1 179 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości lunety Hawke Vantage 24-72x70 WP:
- Może być zamontowany na standardowym statywie fotograficznym
- Kompas wbudowany w ochronną osłonę obiektywu
PolecamyPorównaj w tabeli →