Podstawka pod laptop Havit HV-F2035
Havit HV-F2035 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Havit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Havit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Havit HV-F2035
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Podstawka chłodząca Havit Gamenote F2035 | 45 zł |
Podstawka chłodząca Havit F2035, 14-15,6" | 45 zł |
Podstawka chłodząca Havit F2035, 14-15,6" | 50 zł |
Podstawka chłodząca Havit GAMENOTE F2035 | 45 zł |
Havit Gamenote F2035 (14"-15,6") - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatn | 59 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →